top of page

ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI
 

artık tüm siparişlerinizde geçerli!

ucretsiz_kargo_10kg_v1_noadj.png
ucretsiz_kargo_5kg_v1_noadj.png
minus_edited_edited.png
plus_edited_edited_edited.png

Ceviz Trakya’da kaliteli, sağlıklı ve güvenilir ceviz çeşitlerine ilk elden ulaşabilir; ücretsiz kargo avantajı ile siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Ceviz Çeşitleri ve Fiyatları

 

İnsanlar için son derece faydalı bir besin olan ceviz, dünya tarihinde önemli bir gıda maddesi olarak yer edinmiştir. Cevizin önemi yalnızca besleyici oluşundan kaynaklanmamaktadır. Bu meyve, farklı medeniyetler için birbirinden ayrı anlamlar taşımış ve dönem dönem kutsal sayılmıştır. Öyle ki bazı medeniyetlerce, ceviz ağacına sembolik bir önem atfedilmiş ve hatta bu ağaç bazı uygarlıklar tarafından kutsal bir ağaç olarak kabul edilmiştir. Günümüzde ceviz, geniş çevrelerde kabul görmüş faydalarıyla insanların beslenmelerine dahil etme ihtiyacı duyduğu bir gıda maddesidir. 

Sürdürülebilir tarım ile  üretilip el değmeden paketlenen ve bahçeden sofralarınıza taşınan Ceviz Trakya ürünleri, kullanıcıların güvenilir ceviz arayışında ön plana çıkmaktadır. Türkiye’nin tek bir alanda ekilen en büyük kapama ceviz bahçesine sahip olma özelliğini taşıyan Ceviz Trakya, arzu ettiğiniz ürünleri  işletmenin 300 hektarlık bahçesinden sofralarınıza sağlık ve afiyetle getiriyor.

Ceviz Trakya Ceviz Çeşitleri

Ceviz Trakya, Edirne’de bulunan 300 hektarlık ceviz bahçesi içerisinde 50.000 ceviz ağacıyla sürdürülebilir tarım yapmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren Ceviz Trakya firması yüksek kaliteli cevizleri sizlerle buluşturuyor. İri boyutu ve popüler lezzeti ile kabuksuz ve kabuklu Chandler Cevizlerine hemen kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyor.

Chandler ceviz

Chandler cevizi; iri boyutu,  görünümü ve lezzeti sayesinde popüler olmuş bir ceviz türüdür. Chandler ceviz, melez bir ceviz ağacıdır. Franguetta ve Lara cevizi türlerinden ortak şekilde üretilmiştir. Chandler ceviz ağacı, yüksek verime sahip bir ağaç tipidir. Soluk ve ince kabukları, beyaz içleri sayesinde sayesinde ağacın meyvesi sevilerek tüketilir.

Chandler ceviz içi,  içerisinde yüksek ölçüde sağlıklı yağ barındırması ve lezzeti ile ünlenmiştir. Öyle ki, farklı tariflerde sıklıkla tercih edilen bir ceviz türüdür. Chandler ceviz; zengin protein, lif, sağlıklı lipitler, vitaminler ve mineraller sağlayan yoğun bir besindir.

Ceviz İçi: En Lezzetli Seçenekler

Ceviz içi, hızlı ve sağlıklı atıştırmalık arayan bireyler için de son derece uygun bir seçenektir. Ceviz kırmak istemiyorsanız, sizin için cevizler tazeyken el değmeden paketlenen ürünleriyle Ceviz Trakya ceviz içlerini güvenle satın alabilirsiniz. 

Kabuksuz ve Kabuklu Ceviz Fiyatları

Ceviz fiyatları her ne kadar ceviz türlerine göre değişiklik gösterse de bu ürünlerin piyasa fiyatları genellikle yüksek olmuştur. Ceviz Trakya; taze, lezzetli cevizlerini kabuklu ve kabuksuz seçenekleri ile tarladan sofranıza kadar ücretsiz kargo ve uygun fiyat avantajı ile getiriyor. Üstelik 500 gram ile 25 Kg arasında değişen seçenekleri ile hızlı ve güvenli bir şekilde ceviz satın alabilirsiniz.

Doğal Lezzet ve Sağlıklı Besin Kaynağı Ceviz Trakya' da

Ceviz Trakya, bahçeden sofralarınıza en kaliteli, lezzetli ve sağlıklı ürünleri tek tıkla getiriyor. Bir Avrupa Tarım girişimi olan Ceviz Trakya;  Good Agriculture, Global G.A.P, BRC, Tesco Standards, Sedex, IFS gibi birçok sertifikasyon programının parçası olup yüksek standartları ile öne çıkıyor. 300 hektarlık ceviz bahçesi ile Türkiye'nin tek alandaki en büyük ceviz bahçesi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

bottom of page